صنایع سنگ دماوند تولید کننده انواع سنگهای ساختمانی


آدرس :

کارخانه:

جهت تماس به ما ایمیل بزنید


آدرس :

دفتر فروش:

جهت تماس به ما ایمیل بزنید

صنایع سنگ دماوند تولید کننده انواع سنگ


با ما در ارتباط باشید وصنایع سنگ دماوند را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید

اعطای نمایندگی و فروش مستقیم سنگ های ساختمانی
صنایع سنگ دماوند برای پروژه سنگ های ساختمانی خوداقدام به اعطای نمایندگی فعال می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می شود از وب سایت ما بازدید نمایید. درصورت درخواست کتبی ، نمونه سنگ و کاتالوگ از طریق پست بصورت رایگان ارسال می گردد
درخواست نمایندگی فروش سنگ ساختمانی صنایع سنگ دماوند
صنایع سنگ دماوند آمادگی اعطای نمایندگی و عاملیت فروش خود را در کلیه نقاط کشور به متقاضیان گرامی اعلام می نماید
شرایط اعطای نمایندگی انحصاری و غیر انحصاری
موضوع قرارداد: موضوع این قرارداد شامل فروش محصولات صنایع سنگ دماوند در سطح گسترده و بازاریابی و بازرگانی توسط نماینده فعال می باشد. در این قرارداد منظور از “فروشنده” صنایع سبگ دماوند بعنوان تولید کننده و فروشنده محصولات و منظور از “نماینده” نماینده فعال فروش محصولات به بازار مصرف می باشد.
زمان تولید و عرضه محصولات
صنایع سنگ دماوند ملزم است که در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تولید محصولات و ارائه آن به نماینده اقدام نماید و لازم به ذکر است که نماینده جهت سفارش محصولات و هماهنگی های لازم ، با مدیریت فروش شرکت تماس حاصل کرده تا دوره زمانی تولید بنا به متراژ و رنگ مورد نظر و ترافیک در تولید به آنها ارائه گردد.
شرایط تحویل محصولات
تحویل محصولات درب انبار کارخانه می باشد و هزینه داخلی شامل کارگری و بارگیری بعهده صنایع سنگ دماوند می باشد و هزینه حمل از درب کارخانه تا انبار نماینده یا محل پروژه بعهده نماینده می باشد. کلیه اجناس بصورت سالم بارگیری شده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی و یا شکستگی محصولات بر عهده نمی گیرد و جبران خسارت با شرکت حمل و نقل می باشد .

پذیرش نمایندگی و عاملیت فروش در شهرستانها


برای مکاتبه با امور نمایندگی های فروش صنایع سنگ دماوند و سنگهای ساختمانی از فرم روبرو استفاده نمایید . گروه صنایع سنگ دماوند با شرایط ویژه اقدام به اعطای نمایندگی فروش و عاملیت مجاز خود در اکثر شهرستانها نموده است . برای ثبت نام و درخواست نمایندگی از طریق فرم زیر در قسمت توضیحات آدرس دقیق و اطلاعات تماستان را وارد نمایید