تراورتن دره بخاری،خرید و فروش

تراورتن
2018-06-30
سنگ تراورتن
2018-07-20

تراورتن دره بخاری چه نوع سنگی است؟

توضیحات سنگ تراورتن دره بخاری :
سنگ تراورتن دره بخاری جزء تراورتن های معروف و پرمصرف در ایران میباشد . این سنگ  دارای تم سفید و کرم که رگه ها و موج های تیره قهوه ای نا منظم دارد و همین نا منظمی موج های سنگ زیبایی خاصی به آن بخشیده است و اصطلاحأ به آن سنگ تراورتن موج پیچ میگویند. این نوع سنگ هر چه قدر روشن تر باشد و یا موج های نامنظم داشته باشد از محبوبیت بیشتری برخوردار است .  تراورتن دره بخاری تراکم بالایی دارد و به همین دلیل جلای خوبی بر میدارد و بدلیل موج های زیبا بصورت قرینه سازی ( بوک مچ ) در ابعاد تایل و اسلب در طراحی نمای ساختمان و نمای داخلی استفاده میشود . از این سنگ برای تولید و فرآوری سایر مصنوعات سنگی از قبیل صراحی ، ستون سنگی ، نیمکت سنگی و کلیه کارهای حجمی استفاده میشود . همچنین بصورت ساب خورده و چرمی در اجرای نماهای کلاسیک و رومی بسیار استفاده میشود .

خرید

تراورتن دره بخاری نوعی تراورتن است و همان طور که می دانید تراورتن ها از رسوبات آب های معدنی غار ها به وجود می آیند.تراورتن انواع مختلفی دارد که این تراورتن یکی از آن ها است. این نوع تراورتن از شفاف ترین و با کارآمدترین سنگ های تزئینی و از بهترینسنگ های آهکی با تخلخل بسیار کم و قابلیت پرداخت پذیری مناسب (سطحی درخشان و صیقلی) برای استفاده در نمای ساختمان می باشد.

این نوع سنگ از روشن ترین و با کیفیت ترین سنگهای تزئینی و از بهترین سنگ های آهکی با کمترین تخلخل و قابلیت پرداخت پذیری عالی ( سطحی درخشان و صیقلی ) جهت استفاده در نمای ساختمان می باشد.

پلاک ها در ابعاد مختلف و در طرح های چرمی و پولیش خورده در ساختمان سازی و به خصوص در نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارد .

تراورتن دره بخاری یکی از سفید ترین و با کیفیت ترین سنگهای ساختمانی مورد استفاده در نمای ساختمان است .

کم سوراخ بودن. روشن بودن و قابلیت پرداخت پذیری خوب از مزایای این سنگ تراورتن است.

استفاده از تراورتن دره بخاری موج پیچ در نما ، عظمت و شکوه کوه را به نمایش می گذارد .

معدن:

در غرب شهرستان محلات و شمال معادن سنگ حاجی آباد واقع در استان مرکزی واقع است.

قیمت سنگ تراورتن  بر اساس کیفیت ( صادراتی ، سوپر یا ممتاز ) و ابعاد برش متفاوت است.

تراورتن دره بخاری در انواع رنگ های نسکافه ای ، سفید مایل به کرم ، کرم و کرم تیره به صورت موج دار ، بی موج و موج پیچ تولید می گردد.

تراورتن دره بخاری و برای سنگ نما بسیار مناسب است و از زیبایی مناسبی برخوردار است.

 

برچسب ها :  خرید تراورتن دره بخاری ،   تراورتن دره بخاری  ،   بازار تراورتن دره بخاری

 

دیدگاهتان را بنویسید