تراورتن سفید کد 210
2018-04-10
تراورتن سفید کد 214
2018-04-10

تراورتن سفید کد 213

سنگ تراورتن 40 طولی

 

 

تفاوت تراورتن و مرمریت در چیست؟

تراورتن سفید کد 213 ،سنگ مرمریت نوعی سنگ آهک رسوبی است در حالی که سنگ تراورتن نوعی سنگ آهکی است که منشا شیمیایی دارد و از ته نشین شدن کربنات کلسیم نزدیک چشمه‌ها ، غارها و حوضچه‌های مردابی به وجود می‌آید.قیمت سنگ تراورتن طبیعی معمولا بیشتر از سنگ مرمریت است اما سنگ مرمریت طبیعی برای استفاد در کفپوش‌ها دارای قیمت بالاتری نسبت به تراورتن‌ها می‌باشند و اینکه هزینه‌ها نسبت به کیفیت سنگ متفاوت است.

البته در میان تفاوت‌های که برای مرمریت و تراوتن می‌توان نام برد، همچنین می‌توان به شباهت هایی نیز اشاره کرد که در این میان ، تنوع رنگ در هر رو قابل مشاهده است . شما می‌توانید با هر نوع سلیقه ای به انتخاب سنگ مورد نظر بر اساس زمینه رنگ انتخابی خود بپردازید. در این مجموعه نیز سعی کردیم با تولید و فرآوری سنگ‌های مرمریت کوثر و مرمریت هرسین تا حدودی بخشی از سلیقه مشتریان خود را پوشش دهیم.
بافت مرمریت بسیار صاف و براق به رنگ صیقلی تولید می‌شود اما تراورتن بافت آن متخلخل و به صورت لایه لایه و طبیعی‌تر می‌باشد.این سنگ نسبتا نرم  و جذب کننده آب می‌باشد به همین خاطر چند لایه رزین برای جلوگیری از نفوذ آب به سنگ اضافه می‌شود.رنگ سنگ مرمریت بیشتر اوقات تک رنگ است گاهی یک رنگ با رگه‌های دیگری مانند سفید با رگه‌های خاکستری یا سیاه یا سفید است دیگر رنگ‌های آن شامل سیاه و سفید، خاکستری، صورتی، آبی یا سبز می‌باشند.رنگ‌های تراورتن معمولا گرم هستند مانند سفید یا کرم تا بژ، طلایی، قهواه ای و قرمز هستند.
پلاک‌های سنگ مرمریت بیشتر در دیواره‌های حمام، کف و کف‌های کارمثل آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از پلاک‌های سنگ تراورتن بیشتر در داخل حمام برای کف حمام، در آشپزخانه، فضای باز و تزئین دیوار ها، سقف‌ها و صفحات کابینت استفاده می‌شوند.

تراورتن سفید کد 213

صنایع سنگ توفیق – 09133694155

تراورتن

تراورتن دره بخاری

تراورتن حاجی آباد

تراورتن

دیدگاهتان را بنویسید